osaühing FER KINNISVARA
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 194 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 24 000,00 | 24 000,00 | 30 000,00 | 36 000,00 | 36 000,00 |
| Ärikasum (€) | -8 096,00 | -92 204,00 | -65 170,00 | 114 515,00 | 36 671,00 |
| Puhaskasum (€) | -17 225,00 | -2 960 428,00 | -630 880,00 | 102 686,00 | 29 240,00 |
| Varad (€) | 4 513 003,00 | 1 602 160,00 | 1 568 661,00 | 991 195,00 | 990 025,00 |
| Kohustised (€) | 171 080,00 | 236 029,00 | 833 410,00 | 153 258,00 | 122 848,00 |
| Omakapital (€) | 4 341 923,00 | 1 366 131,00 | 735 251,00 | 837 937,00 | 867 177,00 |
| Raha (€) | 44,00 | 90,00 | 823,00 | 351,00 | 94,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 990 tuh €
- Omakapital
- 867 tuh €
- Kohustised
- 123 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 30,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 36 000,00 € · puhaskasum 29 240,00 €
müügitulu 36 000,00 € · puhaskasum 102 686,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 30 000,00 € · puhaskahjum 630 880,00 €
müügitulu 24 000,00 € · puhaskahjum 2 960 428,00 €
müügitulu 24 000,00 € · puhaskahjum 17 225,00 €
müügitulu 42 000,00 € · puhaskasum 17 414,00 €
müügitulu 48 000,00 € · puhaskahjum 2 730 993,00 €
müügitulu 48 000,00 € · puhaskahjum 745 909,00 €
müügitulu 85 000,00 € · puhaskahjum 185 612,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139 · 11317 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10079594 / 8
müügitulu 92 400,00 € · puhaskasum 208 970,00 €
OSAÜHING CATWEES osalus muutus: 100% · 6 042 000,00 EEK → 100% · 386 154,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10079594 / 5
OSAÜHING CATWEES osalus muutus: 100% · 42 000,00 EEK → 100% · 6 042 000,00 EEK · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 79594 / 3
Jõustunud · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026