OSAÜHING CATWEES
Mootorsõidukite remont ja hooldus
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 259 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 13 652 182,00 | 13 369 784,00 | 13 013 323,00 | 13 681 181,00 | 8 391 276,00 |
| Ärikasum (€) | 402 326,00 | 238 412,00 | 279 419,00 | 137 738,00 | -168 946,00 |
| Puhaskasum (€) | 322 052,00 | 157 011,00 | 181 765,00 | 59 220,00 | -236 468,00 |
| Varad (€) | 2 642 787,00 | 3 312 764,00 | 3 675 915,00 | 2 745 059,00 | 1 988 151,00 |
| Kohustised (€) | 699 548,00 | 1 584 887,00 | 2 083 401,00 | 1 319 081,00 | 978 592,00 |
| Omakapital (€) | 1 943 239,00 | 1 727 877,00 | 1 592 514,00 | 1 425 978,00 | 1 009 559,00 |
| Raha (€) | 793 457,00 | 261 105,00 | 520 448,00 | 774 749,00 | 305 741,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,0 mln €
- Omakapital
- 1,0 mln €
- Kohustised
- 979 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 317 tuh €
- Tööjõumaksud
- 174 tuh €
- Töötajaid
- 37,00
Avaliku sektori maksed
2026
5,3 tuh € · 7 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 8 391 276,00 € · puhaskahjum 236 468,00 €
müügitulu 13 681 181,00 € · puhaskasum 59 220,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 13 013 323,00 € · puhaskasum 181 765,00 €
müügitulu 13 369 784,00 € · puhaskasum 157 011,00 €
müügitulu 13 652 182,00 € · puhaskasum 322 052,00 €
müügitulu 14 749 491,00 € · puhaskasum 116 280,00 €
müügitulu 19 345 824,00 € · puhaskasum 1 806 477,00 €
OSAÜHING CATWEES osalus lõppes: 33,33% · 8 946,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30013537 / 14, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 30013537 / M1
müügitulu 21 034 463,00 € · puhaskahjum 83 561,00 €
müügitulu 22 424 670,00 € · puhaskahjum 125 728,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Ehitajate tee 2 · 80035 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30013537 / 11
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Ehitajate tee 2 · 80035 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30013537 / 10
müügitulu 25 107 300,00 € · puhaskasum 494 255,00 €
14 995 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
6 500 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
5 005 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
2 500 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
1 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
21 · kanne 3
23 · kanne 2
5 005 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
21 · kanne 1
10 · kanne 5
15 · kanne 4
Kanne 3
15 · kanne 3
Kanne 2
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026