Osaühing Kaarli Farm
Piimakarjakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 280 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 11.11.2021: Rakvere valla teede lumetõrje 2021-2024.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 153 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 583 313,00 | 3 426 166,00 | 3 417 240,00 | 3 226 324,00 | 3 951 872,00 |
| Ärikasum (€) | 353 240,00 | 728 242,00 | 73 503,00 | 514 497,00 | 1 214 028,00 |
| Puhaskasum (€) | 330 145,00 | 701 001,00 | -6 481,00 | 402 341,00 | 1 134 082,00 |
| Varad (€) | 5 245 336,00 | 6 136 334,00 | 7 409 422,00 | 7 671 666,00 | 8 447 928,00 |
| Kohustised (€) | 1 575 378,00 | 1 765 375,00 | 3 044 944,00 | 2 904 847,00 | 2 547 027,00 |
| Omakapital (€) | 3 669 958,00 | 4 370 959,00 | 4 364 478,00 | 4 766 819,00 | 5 900 901,00 |
| Raha (€) | 260 287,00 | 292 013,00 | 85 848,00 | 22 145,00 | 276 532,00 |
| Töötajate arv | — | — | 30,00 | 28,00 | 28,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,4 mln €
- Omakapital
- 5,9 mln €
- Kohustised
- 2,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,1 mln €
- Riiklikud maksud
- 72,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 104 tuh €
- Töötajaid
- 28,00
Riigihanked
2021–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
153 tuh € · 10 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 951 872,00 € · puhaskasum 1 134 082,00 €
müügitulu 3 226 324,00 € · puhaskasum 402 341,00 €
Varasemad muutused
Tiit Kuusmik – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 40011863 / 12
müügitulu 3 417 240,00 € · puhaskahjum 6 481,00 €
müügitulu 3 426 166,00 € · puhaskasum 701 001,00 €
müügitulu 2 583 313,00 € · puhaskasum 330 145,00 €
müügitulu 2 400 366,00 € · puhaskasum 279 080,00 €
müügitulu 2 346 262,00 € · puhaskasum 110 238,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 968 312,00 € · puhaskasum 72 626,00 €
müügitulu 1 936 055,00 € · puhaskasum 118 772,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Sõmeru alevik, Puiestee tn 2 · 44201 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 40011863 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Sõmeru vald, Sõmeru alevik, Puiestee tn 2 · 44201 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40011863 / 6
müügitulu 1 486 316,00 € · puhaskahjum 276 551,00 €
Osaühing Rakvere Põllumajandustehnika osalus muutus: 100% · 1 000 000,00 EEK → 100% · 63 912,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40011863 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
5 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
21 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026