Osaühing Rakvere Põllumajandustehnika
Turba tootmine
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 125 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 11.11.2021: Rakvere valla teede lumetõrje 2021-2024.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 92,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 197 243,00 | 3 897 748,00 | 3 083 589,00 | 3 634 566,00 | 3 703 920,00 |
| Ärikasum (€) | 364 643,00 | 653 086,00 | 479 884,00 | 156 418,00 | 654 835,00 |
| Puhaskasum (€) | 359 701,00 | 647 068,00 | 470 321,00 | 150 518,00 | 652 324,00 |
| Varad (€) | 3 708 055,00 | 4 478 137,00 | 4 781 253,00 | 4 941 454,00 | 5 416 283,00 |
| Kohustised (€) | 589 795,00 | 712 809,00 | 545 604,00 | 555 287,00 | 377 792,00 |
| Omakapital (€) | 3 118 260,00 | 3 765 328,00 | 4 235 649,00 | 4 386 167,00 | 5 038 491,00 |
| Raha (€) | 201 565,00 | 283 184,00 | 222 005,00 | 618 709,00 | 1 477 697,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,4 mln €
- Omakapital
- 5,0 mln €
- Kohustised
- 378 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 732 tuh €
- Riiklikud maksud
- 148 tuh €
- Tööjõumaksud
- 154 tuh €
- Töötajaid
- 47,00
Riigihanked
2018–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 12
- Teadaolev maht
- Vähemalt 283 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
92,5 tuh € · 60 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 703 920,00 € · puhaskasum 652 324,00 €
müügitulu 3 634 566,00 € · puhaskasum 150 518,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 083 589,00 € · puhaskasum 470 321,00 €
müügitulu 3 897 748,00 € · puhaskasum 647 068,00 €
müügitulu 3 197 243,00 € · puhaskasum 359 701,00 €
müügitulu 2 814 739,00 € · puhaskasum 90 356,00 €
müügitulu 2 899 909,00 € · puhaskahjum 100 026,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 3 475 018,00 € · puhaskasum 173 723,00 €
müügitulu 3 337 616,00 € · puhaskasum 367 742,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Sõmeru alevik, Puiestee tn 2 · 44201 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 40000552 / 14
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Sõmeru vald, Sõmeru alevik, Puiestee tn 2 · 44201 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 40000552 / 13
müügitulu 2 506 811,00 € · puhaskahjum 352 550,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Muutmiskanne
10 · kanne 4
10 · kanne 3
10 · kanne 2
1 600 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts Eesti Hoiupank
21 · kanne 1
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.10.2026