Osaühing Tefire Group
Isolatsioonitööd
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 5 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 7,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 455 934,00 | 5 202 737,00 | 4 678 364,00 | 4 301 232,00 | 4 012 302,00 |
| Ärikasum (€) | -54 837,00 | 22 779,00 | 74 930,00 | 15 421,00 | -462 677,00 |
| Puhaskasum (€) | -62 080,00 | 28 357,00 | 56 508,00 | 15 173,00 | -462 876,00 |
| Varad (€) | 1 800 298,00 | 1 728 609,00 | 1 567 114,00 | 1 768 433,00 | 1 556 855,00 |
| Kohustised (€) | 824 069,00 | 724 023,00 | 563 183,00 | 749 329,00 | 1 000 627,00 |
| Omakapital (€) | 976 229,00 | 1 004 586,00 | 1 003 931,00 | 1 019 104,00 | 556 228,00 |
| Raha (€) | 135 714,00 | 114 732,00 | 340 335,00 | 93 803,00 | 93 724,00 |
| Töötajate arv | — | — | 25,00 | 20,00 | 20,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,6 mln €
- Omakapital
- 556 tuh €
- Kohustised
- 1,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,7 mln €
- Riiklikud maksud
- 145 tuh €
- Tööjõumaksud
- 106 tuh €
- Töötajaid
- 22,00
Avaliku sektori maksed
2026
7,6 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 012 302,00 € · puhaskahjum 462 876,00 €
müügitulu 4 301 232,00 € · puhaskasum 15 173,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 4 678 364,00 € · puhaskasum 56 508,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 5 202 737,00 € · puhaskasum 28 357,00 €
müügitulu 4 455 934,00 € · puhaskahjum 62 080,00 €
müügitulu 3 645 571,00 € · puhaskasum 55 429,00 €
müügitulu 4 306 949,00 € · puhaskasum 234 971,00 €
müügitulu 4 704 951,00 € · puhaskasum 305 947,00 €
müügitulu 3 666 617,00 € · puhaskasum 80 682,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Suure-Jaani linn, Tamme tn 3 · 71503 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20017869 / 10
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Suure-Jaani vald, Suure-Jaani linn, Tamme tn 3 · 71503 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20017869 / 9
müügitulu 3 314 676,00 € · puhaskasum 55 275,00 €
OÜ Kraner Investments osalus muutus: 100% · 400 000,00 EEK → 100% · 25 564,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20017869 / 7
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
18 · kanne 2
42 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
18 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 11.08.2026