OÜ Kraner Investments
Muud finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
11.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 347 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 759 163,00 | 749 936,00 | 628 650,00 | 589 118,00 | 588 288,00 |
| Ärikasum (€) | 348 436,00 | 451 720,00 | 54 039,00 | 214 367,00 | 263 740,00 |
| Puhaskasum (€) | 347 631,00 | 411 165,00 | 163 221,00 | 49 708,00 | 369 924,00 |
| Varad (€) | 1 421 435,00 | 1 904 669,00 | 2 100 129,00 | 2 449 193,00 | 2 470 072,00 |
| Kohustised (€) | 613 799,00 | 745 868,00 | 858 108,00 | 1 157 464,00 | 808 419,00 |
| Omakapital (€) | 807 636,00 | 1 158 801,00 | 1 242 021,00 | 1 291 729,00 | 1 661 653,00 |
| Raha (€) | 1 223,00 | 43 913,00 | 87 550,00 | 28 460,00 | 29 407,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 4,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,5 mln €
- Omakapital
- 1,7 mln €
- Kohustised
- 808 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 188 tuh €
- Riiklikud maksud
- 44,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,1 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
5,9 tuh € · 12 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 588 288,00 € · puhaskasum 369 924,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 589 118,00 € · puhaskasum 49 708,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 628 650,00 € · puhaskasum 163 221,00 €
müügitulu 749 936,00 € · puhaskasum 411 165,00 €
müügitulu 759 163,00 € · puhaskasum 347 631,00 €
müügitulu 479 796,00 € · puhaskasum 133 913,00 €
müügitulu 589 552,00 € · puhaskasum 254 987,00 €
müügitulu 503 723,00 € · puhaskasum 188 035,00 €
müügitulu 408 437,00 € · puhaskasum 242 897,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Suure-Jaani linn, Tamme tn 3 · 71503 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20033682 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Posti tn 25-5 · 71004 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20033682 / 4
müügitulu 417 559,00 € · puhaskasum 219 185,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 17.08.2026