Henkel Balti Operations OÜ
Värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite ning trükivärvide ja mastiksite tootmine
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 79 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 845 140,00 | 7 343 060,00 | 7 300 281,00 | 7 363 587,00 | 7 328 756,00 |
| Ärikasum (€) | 384 568,00 | 320 048,00 | 499 692,00 | 357 466,00 | 403 547,00 |
| Puhaskasum (€) | 386 725,00 | -479 042,00 | 582 991,00 | 345 402,00 | 122 464,00 |
| Varad (€) | 14 301 058,00 | 10 248 552,00 | 13 510 487,00 | 13 617 168,00 | 12 728 849,00 |
| Kohustised (€) | 2 116 470,00 | 1 743 006,00 | 4 421 950,00 | 4 183 229,00 | 3 952 446,00 |
| Omakapital (€) | 12 184 588,00 | 8 505 546,00 | 9 088 537,00 | 9 433 939,00 | 8 776 403,00 |
| Raha (€) | 112 088,00 | 592 336,00 | 262 000,00 | 10 418,00 | 19 166,00 |
| Töötajate arv | — | — | 95,00 | 91,00 | 93,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 12,7 mln €
- Omakapital
- 8,8 mln €
- Kohustised
- 4,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 907 tuh €
- Tööjõumaksud
- 379 tuh €
- Töötajaid
- 88,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 7 328 756,00 € · puhaskasum 122 464,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 7 363 587,00 € · puhaskasum 345 402,00 €
müügitulu 7 300 281,00 € · puhaskasum 582 991,00 €
müügitulu 7 343 060,00 € · puhaskahjum 479 042,00 €
müügitulu 6 845 140,00 € · puhaskasum 386 725,00 €
müügitulu 6 633 057,00 € · puhaskasum 446 363,00 €
müügitulu 6 703 603,00 € · puhaskasum 529 091,00 €
müügitulu 6 641 168,00 € · puhaskasum 418 624,00 €
müügitulu 6 522 501,00 € · puhaskasum 723 885,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Savi tn 12 · 80010 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10015809 / 17
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Savi tn 12 · 80010 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10015809 / 16
müügitulu 45 093 526,00 € · puhaskasum 4 698 619,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 13 · Henkel Balti Operations OÜ: Kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10015809 / 13
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Ümberkujundamiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 6
Kanne 6
10 · kanne 4
10 · kanne 3
14 · kanne 2
Kanne 2
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026