Võru Hallid OÜ
Kokkupandavate metallehitiste tootmine
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 163 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 19.06.2023; lepingu maksumus 250 tuh €: Luutsniku Pääste Ennetuskeskuse komandohoone ehitus.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 797 573,00 | 2 384 578,00 | 3 471 672,00 | 3 139 943,00 | 2 006 492,00 |
| Ärikasum (€) | 8 612,00 | 106 029,00 | 127 014,00 | 21 075,00 | -396 601,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 449,00 | 102 579,00 | 117 003,00 | 10 858,00 | -400 363,00 |
| Varad (€) | 1 098 837,00 | 1 265 412,00 | 1 185 039,00 | 1 398 033,00 | 784 214,00 |
| Kohustised (€) | 496 822,00 | 560 819,00 | 390 443,00 | 617 579,00 | 404 123,00 |
| Omakapital (€) | 602 015,00 | 704 593,00 | 794 596,00 | 780 454,00 | 380 091,00 |
| Raha (€) | 5 302,00 | 241 046,00 | 71 047,00 | 5 384,00 | 54 760,00 |
| Töötajate arv | — | — | 22,00 | 22,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 784 tuh €
- Omakapital
- 380 tuh €
- Kohustised
- 404 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (24)
2023. aasta aruanne2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 507 tuh €
- Riiklikud maksud
- 17,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 67,9 tuh €
- Töötajaid
- 22,00
Riigihanked
2023–2023 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 250 tuh €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
56 371,36 € → 56 300,75 € · vähenes 70,61 € · sh tasumisgraafikus 56 300,75 € · graafiku lõpp 28.02.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
73 011,36 € → 56 371,36 € · vähenes 16 640,00 € · sh tasumisgraafikus 56 371,36 € · graafiku lõpp 28.02.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
Võru Hallid OÜ: Kanne 18 · Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Luha tn 50 · 65607 · kanne 18 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 20005929 / 19
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Ümberkujundamiskanne
69 139,28 € → 73 011,36 € · suurenes 3 872,08 € · sh tasumisgraafikus 73 011,36 € · graafiku lõpp 28.02.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
69 018,97 € → 69 139,28 € · suurenes 120,31 € · sh tasumisgraafikus 69 139,28 € · graafiku lõpp 28.02.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
85 658,97 € → 69 018,97 € · vähenes 16 640,00 € · sh tasumisgraafikus 69 018,97 € · graafiku lõpp 28.02.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
89 531,05 € → 85 658,97 € · vähenes 3 872,08 € · sh tasumisgraafikus 85 658,97 € · graafiku lõpp 28.02.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
88 588,05 € → 89 531,05 € · suurenes 943,00 € · sh tasumisgraafikus 89 531,05 € · graafiku lõpp 28.02.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
55 027,66 € → 88 588,05 € · suurenes 33 560,39 € · sh tasumisgraafikus 23 116,55 € · graafiku lõpp 22.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
55 548,48 € → 55 027,66 € · vähenes 520,82 € · sh tasumisgraafikus 34 674,82 € · graafiku lõpp 22.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.04.2026
34 674,82 € → 55 548,48 € · suurenes 20 873,66 € · sh tasumisgraafikus 34 674,82 € · graafiku lõpp 22.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.04.2026
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 006 492,00 € · puhaskahjum 400 363,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 3 139 943,00 € · puhaskasum 10 858,00 €
müügitulu 3 471 672,00 € · puhaskasum 117 003,00 €
müügitulu 2 384 578,00 € · puhaskasum 102 579,00 €
müügitulu 1 797 573,00 € · puhaskasum 2 449,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 598 780,00 € · puhaskasum 46 991,00 €
müügitulu 1 680 453,00 € · puhaskasum 53 524,00 €
müügitulu 1 300 061,00 € · puhaskasum 53 853,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Luha tn 46 · 65607 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 20005929 / 16
müügitulu 1 350 508,00 € · puhaskasum 95 933,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Pikk tn 21 · 65604 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 20005929 / 14
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20005929 / 13
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 918 258,00 € · puhaskasum 53 517,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 7
18 · kanne 6
Jõustunud · Avaldatav muutmiskanne
10 · kanne 4
10 · kanne 3
10 · kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.10.2026