Tammel Ehitus Werro OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
08.09.2026 võitis hanke: OÜ Powtec uue tootmishoone ehitus.
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 186 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 134 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 986 764,00 | 7 940 754,00 | 4 177 290,00 | 3 434 372,00 | 4 111 487,00 |
| Ärikasum (€) | 582 761,00 | 484 465,00 | 249 274,00 | -34 587,00 | 348 719,00 |
| Puhaskasum (€) | 562 611,00 | 449 688,00 | 221 532,00 | -54 997,00 | 342 883,00 |
| Varad (€) | 1 561 526,00 | 1 925 888,00 | 1 492 954,00 | 620 491,00 | 1 065 305,00 |
| Kohustised (€) | 806 910,00 | 976 095,00 | 458 941,00 | 445 823,00 | 547 755,00 |
| Omakapital (€) | 754 616,00 | 949 793,00 | 1 034 013,00 | 174 668,00 | 517 550,00 |
| Raha (€) | 871 046,00 | 594 005,00 | 332 357,00 | 199 205,00 | 175 732,00 |
| Töötajate arv | — | — | 18,00 | 18,00 | 21,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 518 tuh €
- Kohustised
- 548 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,7 mln €
- Riiklikud maksud
- 170 tuh €
- Tööjõumaksud
- 77,1 tuh €
- Töötajaid
- 23,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 739 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
134 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 111 487,00 € · puhaskasum 342 883,00 €
Tammel Ehitus Werro OÜ: Kanne 25 · Menetlus: Kanne Ä 20011828 / 28
Varasemad muutused
195 000,00 € · pandipidaja Selista Haldus OÜ
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Jüri tn 22a · 65608 · kanne 23 · Menetlus: Kanne Ä 20011828 / 25, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 20011828 / M12
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 434 372,00 € · puhaskahjum 54 997,00 €
195 000,00 € · pandipidaja Selista Haldus OÜ
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi avamiskanne
müügitulu 4 177 290,00 € · puhaskasum 221 532,00 €
müügitulu 7 940 754,00 € · puhaskasum 449 688,00 €
müügitulu 4 986 764,00 € · puhaskasum 562 611,00 €
müügitulu 3 048 276,00 € · puhaskasum 306 126,00 €
müügitulu 3 822 983,00 € · puhaskasum 464 614,00 €
müügitulu 2 598 780,00 € · puhaskasum 228 364,00 €
1 500 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts EESTI ÜHISPANK
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi kustutamiskanne
müügitulu 3 647 363,00 € · puhaskasum 429 955,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Vilja tn 14b · 65605 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 20011828 / 18
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20011828 / 17
müügitulu 2 383 688,00 € · puhaskasum 154 270,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 8
1 500 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts EESTI ÜHISPANK
21 · kanne 1
12 · kanne 6
15 · kanne 5
Jõustunud · Avaldatav muutmiskanne
15 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026