Tammsaare OÜ
Piimakarjakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 6 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 26,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 566 600,00 | 2 213 627,00 | 2 244 787,00 | 3 139 217,00 | 4 188 771,00 |
| Ärikasum (€) | -47 983,00 | 283 250,00 | -254 826,00 | 192 328,00 | 340 303,00 |
| Puhaskasum (€) | -87 293,00 | 246 656,00 | -290 822,00 | 156 563,00 | 307 797,00 |
| Varad (€) | 3 568 299,00 | 3 959 512,00 | 3 547 277,00 | 4 039 903,00 | 3 874 319,00 |
| Kohustised (€) | 2 148 325,00 | 2 292 882,00 | 2 171 469,00 | 2 507 532,00 | 2 034 151,00 |
| Omakapital (€) | 1 419 974,00 | 1 666 630,00 | 1 375 808,00 | 1 532 371,00 | 1 840 168,00 |
| Raha (€) | 339 409,00 | 280 474,00 | 52 212,00 | 119 943,00 | 171 782,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 12,00 | 10,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,9 mln €
- Omakapital
- 1,8 mln €
- Kohustised
- 2,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 600 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 23,9 tuh €
- Töötajaid
- 15,00
Avaliku sektori maksed
2026
26,7 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Osanike muutmine
müügitulu 4 188 771,00 € · puhaskasum 307 797,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 139 217,00 € · puhaskasum 156 563,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 2 244 787,00 € · puhaskahjum 290 822,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 213 627,00 € · puhaskasum 246 656,00 €
müügitulu 1 566 600,00 € · puhaskahjum 87 293,00 €
müügitulu 1 323 833,00 € · puhaskahjum 97 098,00 €
493 000,00 € · pandipidaja Bank DnB NORD A/S
150 000,00 € · pandipidaja TALLINNA ÄRIPANGA AS
müügitulu 1 142 828,00 € · puhaskahjum 5 541,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 488 290,00 € · puhaskasum 450 840,00 €
müügitulu 1 644 410,00 € · puhaskasum 234 653,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Albu küla, Albu töökoda · 73402 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 30027123 / 13
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Albu vald, Albu küla · 73402 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30027123 / 12
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 151 517,00 € · puhaskahjum 469 035,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
150 000,00 € · pandipidaja TALLINNA ÄRIPANGA AS
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
493 000,00 € · pandipidaja Bank DnB NORD A/S
500 000,00 EEK · pandipidaja TALLINNA ÄRIPANGA AS
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
500 000,00 EEK · pandipidaja TALLINNA ÄRIPANGA AS
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
12 · kanne 12
12 · kanne 10
400 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts Eesti Ühispank
10 · kanne 9
400 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts Eesti Ühispank
21 · kanne 1
10 · kanne 8
15 · kanne 7
10 · kanne 6
10 · kanne 5
10 · kanne 4
10 · kanne 3
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026