Vaklak Farming Group OÜ
Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms
12.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 152 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 408 458,00 | 807 877,00 | 882 762,00 | 1 615 797,00 | 3 803 777,00 |
| Ärikasum (€) | -448 260,00 | -304 349,00 | -157 876,00 | -610,00 | 110 529,00 |
| Puhaskasum (€) | 315 303,00 | 629 636,00 | 763 035,00 | 937 289,00 | 938 144,00 |
| Varad (€) | 64 820 548,00 | 65 510 252,00 | 62 243 797,00 | 60 206 995,00 | 57 014 128,00 |
| Kohustised (€) | 52 103 906,00 | 52 163 974,00 | 48 134 484,00 | 45 160 393,00 | 41 029 382,00 |
| Omakapital (€) | 12 716 642,00 | 13 346 278,00 | 14 109 313,00 | 15 046 602,00 | 15 984 746,00 |
| Raha (€) | 1 026 334,00 | 3 325 254,00 | 4 559 650,00 | 5 075 547,00 | 2 222 991,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 57,0 mln €
- Omakapital
- 16,0 mln €
- Kohustised
- 41,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 777 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 67,1 tuh €
- Töötajaid
- 13,00
Muutused
müügitulu 3 803 777,00 € · puhaskasum 938 144,00 €
müügitulu 1 615 797,00 € · puhaskasum 937 289,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 882 762,00 € · puhaskasum 763 035,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 807 877,00 € · puhaskasum 629 636,00 €
Eino Klement – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 30043906 / 15
müügitulu 408 458,00 € · puhaskasum 315 303,00 €
Vaklak Farming Group OÜ: Kanne 19 · Menetlus: Kanne Ä 30043906 / 14
müügitulu 289 664,00 € · puhaskasum 236 601,00 €
müügitulu 682 793,00 € · puhaskahjum 951 565,00 €
müügitulu 157 401,00 € · puhaskahjum 64 787,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Türi vald, Reopalu küla, Puitmaja · 72811 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 30043906 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Türi vald, Reopalu küla · 72811 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30043906 / 5
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 638 554,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 30043906 / 2
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 177 056,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.09.2026