osaühing PREM Eesti
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 207 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 344 967,00 | 454 995,00 | 486 155,00 | 286 590,00 | 409 656,00 |
| Ärikasum (€) | 3 733,00 | 67 408,00 | 9 479,00 | 28 202,00 | 76 814,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 733,00 | 67 408,00 | 9 480,00 | 28 204,00 | 68 355,00 |
| Varad (€) | 171 140,00 | 240 128,00 | 238 540,00 | 264 352,00 | 378 100,00 |
| Kohustised (€) | 21 211,00 | 22 791,00 | 11 723,00 | 9 331,00 | 84 724,00 |
| Omakapital (€) | 149 929,00 | 217 337,00 | 226 817,00 | 255 021,00 | 293 376,00 |
| Raha (€) | 41,00 | 2 836,00 | 36 926,00 | 9 410,00 | 20 065,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 378 tuh €
- Omakapital
- 293 tuh €
- Kohustised
- 84,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 190 tuh €
- Riiklikud maksud
- 41,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 409 656,00 € · puhaskasum 68 355,00 €
müügitulu 286 590,00 € · puhaskasum 28 204,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Järveotsa tee 52 · 13520 · kanne 19 · Menetlus: Kanne Ä 10001288 / 19
müügitulu 486 155,00 € · puhaskasum 9 480,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Maleva tn 2n/1 · 11711 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 10001288 / 18
müügitulu 454 995,00 € · puhaskasum 67 408,00 €
müügitulu 344 967,00 € · puhaskasum 3 733,00 €
müügitulu 280 663,00 € · puhaskasum 21 775,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Maleva tn 2n · 11711 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10001288 / 16
müügitulu 230 683,00 € · puhaskasum 30 673,00 €
müügitulu 173 167,00 € · puhaskasum 59 722,00 €
müügitulu 95 180,00 € · puhaskasum 26 777,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 5 · 10621 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10001288 / 14
müügitulu 212 156,00 € · puhaskahjum 3 283,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
13 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026