osaühing AGR
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 30 aastat ja 148 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.03.2024: Tarbimisandmete kauglugemisseadmete soetamise ja paigalduse raamhange (kordushange).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 698 628,00 | 3 120 291,00 | 3 372 300,00 | 3 283 984,00 | 3 848 395,00 |
| Ärikasum (€) | 140 564,00 | 239 965,00 | 630 062,00 | 510 949,00 | 618 608,00 |
| Puhaskasum (€) | 129 598,00 | 226 752,00 | 604 727,00 | 477 650,00 | 583 921,00 |
| Varad (€) | 2 750 809,00 | 3 022 762,00 | 3 464 175,00 | 3 799 600,00 | 4 242 754,00 |
| Kohustised (€) | 203 362,00 | 314 563,00 | 245 821,00 | 228 436,00 | 207 669,00 |
| Omakapital (€) | 2 547 447,00 | 2 708 199,00 | 3 218 354,00 | 3 571 164,00 | 4 035 085,00 |
| Raha (€) | 1 329 096,00 | 648 350,00 | 942 433,00 | 1 313 728,00 | 1 778 588,00 |
| Töötajate arv | — | — | 23,00 | 23,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,2 mln €
- Omakapital
- 4,0 mln €
- Kohustised
- 208 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 197 tuh €
- Tööjõumaksud
- 85,6 tuh €
- Töötajaid
- 25,00
Riigihanked
2019–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 529 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
2,4 tuh € · 15 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 3 848 395,00 € · puhaskasum 583 921,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 3 283 984,00 € · puhaskasum 477 650,00 €
müügitulu 3 372 300,00 € · puhaskasum 604 727,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Järveotsa tee 52 · 13520 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10002663 / 10
müügitulu 3 120 291,00 € · puhaskasum 226 752,00 €
müügitulu 2 698 628,00 € · puhaskasum 129 598,00 €
müügitulu 2 700 838,00 € · puhaskasum 416 910,00 €
müügitulu 2 795 084,00 € · puhaskasum 510 338,00 €
müügitulu 2 729 768,00 € · puhaskasum 473 569,00 €
müügitulu 2 349 749,00 € · puhaskasum 225 659,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Maleva tn 2n · 10138 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10002663 / 7
müügitulu 2 059 093,00 € · puhaskasum 208 952,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Muutmiskanne
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026