Riigihanked
Hanketurul ettevõtteid
11 953
Võitjana tegutsenud
9 535
Hankijana tegutsenud
2 874
Teadaolevate lepingute maht
66,4 mld €
Edetabel
Suurimad hankevõitjad
Leitud 9 535 ettevõtet
| Ettevõte | Võite | Teadaolev maht | Peamine tellija | Aktiivne aastatel |
|---|---|---|---|---|
| Medreto OÜ | 60 | 9,4 mln € | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 48,3% võitudest | 2018–2026 |
| SPS Grupp OÜ | 45 | 9,4 mln € | Aktsiaselts Tallinna Linnatransport 8,9% võitudest | 2018–2026 |
| Belsneks Elekter OÜ | 68 | 9,4 mln € | Elektrilevi OÜ 54,4% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ Selfdiagnostics EU | 12 | 9,4 mln € | Eesti Maaülikool 25,0% võitudest | 2024–2026 |
| osaühing Harmet | 4 | 9,4 mln € | Riigi Tugiteenuste Keskus 50,0% võitudest | 2022–2025 |
| OÜ Vilton Hiiu | 7 | 9,3 mln € | Hiiumaa Vallavalitsus 57,1% võitudest | 2023–2026 |
| Everatustem Grupp OÜ | 4 | 9,3 mln € | Sihtasutus Põhja-Läänemaa Turismi- ja Spordiobjektide Halduskeskus 25,0% võitudest | 2023–2024 |
| osaühing Petro-Elekter | 116 | 9,3 mln € | Elektrilevi OÜ 62,1% võitudest | 2020–2026 |
| RIAB Teedeehitus osaühing | 42 | 9,3 mln € | Saue Vallavalitsus 78,6% võitudest | 2018–2026 |
| Silur OÜ | 5 | 9,3 mln € | Tallinna Linnavaraamet 40,0% võitudest | 2022–2025 |
| Treulop OÜ | 38 | 9,2 mln € | Elektrilevi OÜ 18,4% võitudest | 2020–2026 |
| Aktsiaselts Hansa Bussiliinid | 17 | 9,2 mln € | AS Eesti Liinirongid 11,8% võitudest | 2018–2025 |
| Aktsiaselts GREEN MARINE | 17 | 9,2 mln € | Enefit OÜ 23,5% võitudest | 2018–2026 |
| Introduct Estonia OÜ | 7 | 9,2 mln € | Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus 57,1% võitudest | 2024–2026 |
| Remate Grupp OÜ | 11 | 9,1 mln € | Tori vald, Sindi linn, Jaama tn 7 korteriühistu 9,1% võitudest | 2020–2026 |
| Osaühing Kesklinna Pargid | 24 | 9,1 mln € | Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet 37,5% võitudest | 2018–2025 |
| Osaühing Kolm Pluss Üks | 21 | 9,1 mln € | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts 23,8% võitudest | 2018–2026 |
| Osaühing Klotoid | 57 | 9,1 mln € | Saaremaa Vallavalitsus 21,1% võitudest | 2018–2026 |
| AIRI PÄRNASTE | 2 | 9,1 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 100,0% võitudest | 2021–2026 |
| COMFOTRADE OÜ | 20 | 9,1 mln € | Põlva Vallavalitsus 10,0% võitudest | 2018–2026 |
| Sõdurikodu OÜ | 4 | 9,1 mln € | Politsei- ja Piirivalveamet 50,0% võitudest | 2020–2024 |
| OÜ ACTUAL PRINT | 5 | 9,0 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 20,0% võitudest | 2018–2025 |
| Telleks OÜ | 3 | 9,0 mln € | Politsei- ja Piirivalveamet 66,7% võitudest | 2021–2025 |
| EstMil Decoy OÜ | 1 | 9,0 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 100,0% võitudest | 2025–2025 |
| Hankmik OÜ | 1 | 9,0 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 100,0% võitudest | 2025–2025 |