MTÜ Ihamarulased
Mujal liigitamata organisatsioonide tegevus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 209 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,3 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Varad (€) | 95 509,00 | 94 017,00 | 109 761,00 | 106 926,00 | 99 575,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 31,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 95 509,00 | 94 017,00 | 109 730,00 | 106 926,00 | 99 575,00 |
| Raha (€) | 126,00 | 140,00 | 148,00 | 118,00 | 125,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 99,6 tuh €
- Omakapital
- 99,6 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterAvaliku sektori maksed
2026
2,3 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Kanepi vald, Ihamaru küla, Siimu · 63503 · kanne 3 · Menetlus: Kanne M 50028007 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Kõlleste vald, Ihamaru küla, Siimu · 63503 · kanne 2 · Menetlus: Kanne M 50028007 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · tavaline mittetulundusühing: TAVA · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Mittetulundusühing · MTÜ · kanne 1 · MTÜ Ihamarulased: Kanne 1 · Menetlus: Kanne M 50028007
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026