MTÜ PÜHAJÕE MK
Spordiklubide tegevus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 251 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 200 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Varad (€) | 35,00 | 1 547,00 | 1 053,00 | 377,00 | 650,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 35,00 | 1 547,00 | 1 053,00 | 377,00 | 650,00 |
| Raha (€) | 35,00 | 1 547,00 | 1 053,00 | 377,00 | 200,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 650 €
- Omakapital
- 650 €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterAvaliku sektori maksed
2026
200 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Toila alevik, Liiva tn 25 · 41702 · kanne 5 · Menetlus: Kanne M 50025050 / 5
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Toila vald, Toila alevik, Liiva tn 25 · 41702 · kanne 3 · Menetlus: Kanne M 50025050 / 3
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Mittetulundusühing · MTÜ · kanne 1 · tavaline mittetulundusühing: TAVA · kanne 1 · MTÜ PÜHAJÕE MK: Kanne 1 · Menetlus: Kanne M 50025050
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026