ASERI SPORDIKLUBI
Spordiklubide tegevus
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 320 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 24,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Varad (€) | 8 987,00 | 6 159,00 | 9 661,00 | 34 481,00 | 13 870,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 8 987,00 | 6 159,00 | 9 661,00 | 34 481,00 | 13 870,00 |
| Raha (€) | 8 987,00 | 6 159,00 | 9 661,00 | 34 481,00 | 13 870,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 13,9 tuh €
- Omakapital
- 13,9 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 2,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2024–2024 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
24,6 tuh € · 14 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Viru-Nigula vald, Aseri alevik, Metsa tn 4-13 · 43401 · kanne 8 · Menetlus: Kanne M 40008202 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Aseri vald, Aseri alevik, Metsa tn 4-13 · 43401 · kanne 7 · Menetlus: Kanne M 40008202 / 7
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 6 · Menetlus: Kanne M 40008202 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
tavaline mittetulundusühing: TAVA · kanne 4 · Menetlus: Kanne M 8202 / 4
10 · kanne 3
18 · kanne 2
Mittetulundusühing · MTÜ · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026