ECRE4 LOG2 OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Müügitulu · 20252,6 mln €↗ 19,7%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskahjum · 2025-134 tuh €
Töötajaid · 20250
Ettevõte kanti registrisse 2 aastat ja 279 päeva tagasi.
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2
E-post: realestate@eastcapital.com
KMKR EE102703247
EMTAK 68201
Majandus
| Näitaja | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 189 294,00 | 2 620 112,00 |
| Ärikasum (€) | -2 483 002,00 | 1 795 517,00 |
| Puhaskasum (€) | -4 490 319,00 | -134 351,00 |
| Varad (€) | 37 982 087,00 | 38 115 839,00 |
| Kohustised (€) | 42 469 906,00 | 38 238 009,00 |
| Omakapital (€) | -4 487 819,00 | -122 170,00 |
| Raha (€) | 459 840,00 | 1 204 692,00 |
| Töötajate arv | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2024–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 38,1 mln €
- Omakapital
- -122 tuh €
- Kohustised
- 38,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 778 tuh €
- Riiklikud maksud
- 109 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
Omanikumuudatus kanti registrisse
ECRE IV (Lux) S.à r.l osalus muutus: 100% · 2 501,00 € → 100% · 2 502,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50247152 / 4
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 2 620 112,00 € · puhaskahjum 134 351,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
Varasemad muutused
Põhikiri
Omanikumuudatus kanti registrisse
ECRE IV (Lux) S.à r.l osalus muutus: 100% · 2 500,00 € → 100% · 2 501,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50247152 / 3
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50247152 / M2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 2 189 294,00 € · puhaskahjum 4 490 319,00 €
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50247152 / M1
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026