Haljastuse ja maastikuehituse osaühing
Maastiku hooldus ja korrashoid
Ettevõte kanti registrisse 3 aastat ja 7 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.04.2026; lepingu maksumus 52,3 tuh €: Putukaväila ja teiste haljasalade hooldus Põhja-Tallinnas 2026.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 275 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 74 395,00 | 408 422,00 | 823 093,00 |
| Ärikasum (€) | 33 776,00 | 108 213,00 | 134 256,00 |
| Puhaskasum (€) | 32 776,00 | 99 055,00 | 102 619,00 |
| Varad (€) | 46 521,00 | 130 118,00 | 448 895,00 |
| Kohustised (€) | 10 745,00 | 10 287,00 | 256 445,00 |
| Omakapital (€) | 35 776,00 | 119 831,00 | 192 450,00 |
| Raha (€) | 39 025,00 | 41 315,00 | 2 349,00 |
| Töötajate arv | 1,00 | 2,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 449 tuh €
- Omakapital
- 192 tuh €
- Kohustised
- 256 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 194 tuh €
- Riiklikud maksud
- 28,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,5 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2024–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 15
- Teadaolev maht
- Vähemalt 2,7 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
275 tuh € · 28 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 823 093,00 € · puhaskasum 102 619,00 €
müügitulu 408 422,00 € · puhaskasum 99 055,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 74 395,00 € · puhaskasum 32 776,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026