Insaving OÜ
Toitlustamine üritustel
21.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 3 aastat ja 126 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,3 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 75 971,00 | 71 431,00 |
| Ärikasum (€) | 11 846,00 | -1 723,00 |
| Puhaskasum (€) | 11 532,00 | -4 062,00 |
| Varad (€) | 81 900,00 | 67 039,00 |
| Kohustised (€) | 70 368,00 | 59 569,00 |
| Omakapital (€) | 11 532,00 | 7 470,00 |
| Raha (€) | 4 888,00 | 6 975,00 |
| Töötajate arv | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2024–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 67,0 tuh €
- Omakapital
- 7,5 tuh €
- Kohustised
- 59,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 22,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,8 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,3 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
429,44 € → 400,44 € · vähenes 29,00 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
1 101,78 € → 429,44 € · vähenes 672,34 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
701,34 € → 1 101,78 € · suurenes 400,44 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
1 441,19 € → 701,34 € · vähenes 739,85 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
Varasemad muutused
1 799,29 € → 1 441,19 € · vähenes 358,10 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
müügitulu 71 431,00 € · puhaskahjum 4 062,00 €
müügitulu 75 971,00 € · puhaskasum 11 532,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026