EV1 Ehitus OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 3 aastat ja 177 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 24.07.2026; lepingu maksumus 133 tuh €: Luhamaa piiripunkti PTA hoone nõuetele vastavaks viimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 250 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 373 055,00 | 527 452,00 | 1 285 890,00 |
| Ärikasum (€) | 11 996,00 | 33 067,00 | 256 330,00 |
| Puhaskasum (€) | 9 300,00 | 33 195,00 | 254 179,00 |
| Varad (€) | 432 942,00 | 158 466,00 | 485 166,00 |
| Kohustised (€) | 421 142,00 | 25 181,00 | 97 702,00 |
| Omakapital (€) | 11 800,00 | 133 285,00 | 387 464,00 |
| Raha (€) | 102 584,00 | 32 346,00 | 193 471,00 |
| Töötajate arv | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 485 tuh €
- Omakapital
- 387 tuh €
- Kohustised
- 97,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 14,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 9,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,1 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2023–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 12
- Teadaolev maht
- Vähemalt 7,7 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
250 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 285 890,00 € · puhaskasum 254 179,00 €
müügitulu 527 452,00 € · puhaskasum 33 195,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 373 055,00 € · puhaskasum 9 300,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kapsa tn 5-2 · 51007 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50228548 / 5
EV1 Ehitus OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50228548 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026