Inser Infra OÜ
Maanteede ja kiirteede ehitus
Ettevõte kanti registrisse 3 aastat ja 178 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 22.07.2026; lepingu maksumus 150 tuh €: Vetiku-Muru tee remontööd.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 71,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 610 875,00 | 1 041 493,00 | 3 206 543,00 |
| Ärikasum (€) | 42 539,00 | 192 746,00 | 380 709,00 |
| Puhaskasum (€) | 42 157,00 | 191 530,00 | 348 408,00 |
| Varad (€) | 47 436,00 | 329 221,00 | 1 473 826,00 |
| Kohustised (€) | 5 277,00 | 95 531,00 | 993 678,00 |
| Omakapital (€) | 42 159,00 | 233 690,00 | 480 148,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 308 474,00 |
| Töötajate arv | 2,00 | 2,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,5 mln €
- Omakapital
- 480 tuh €
- Kohustised
- 994 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 53,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 11,4 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2023–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 5
- Teadaolev maht
- Vähemalt 1,6 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
71,7 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 206 543,00 € · puhaskasum 348 408,00 €
müügitulu 1 041 493,00 € · puhaskasum 191 530,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 610 875,00 € · puhaskasum 42 157,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Pikk tn 36-5 · 44307 · kanne 1 · Inser Infra OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50228282
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026