2C Ventures OÜ
Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 3 aastat ja 187 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 770 438,00 | 856 448,00 |
| Ärikasum (€) | -4 962,00 | 424 467,00 | 448 629,00 |
| Puhaskasum (€) | -4 962,00 | 429 534,00 | 335 600,00 |
| Varad (€) | 64 148,00 | 468 082,00 | 527 537,00 |
| Kohustised (€) | 68 810,00 | 43 210,00 | 47 865,00 |
| Omakapital (€) | -4 662,00 | 424 872,00 | 479 672,00 |
| Raha (€) | 3 554,00 | 385 625,00 | 380 708,00 |
| Töötajate arv | 0,00 | 3,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 528 tuh €
- Omakapital
- 480 tuh €
- Kohustised
- 47,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 26,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 27,6 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
müügitulu 856 448,00 € · puhaskasum 335 600,00 €
müügitulu 770 438,00 € · puhaskasum 429 534,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 4 962,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Lauteri tn 3 · 10114 · kanne 1 · 2C Ventures OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50227743
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026