H Ehitus OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
06.11.2026 · Maksuvõlg muutus — 94 035,25 € → 94 035,25 € · sh vaidlustatud 78 204,25 € · sh tasumisgraafikus 88 503,76 € · graafiku lõpp 05.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
Ettevõte kanti registrisse 3 aastat ja 209 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 31.08.2026; lepingu maksumus 145 tuh €: Kohila Kogukonnakeskuse hoone rekonstrueerimise II etapp.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 824 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 27 800,00 | 42 007,00 | 1 022 216,00 |
| Ärikasum (€) | 27 800,00 | 28 951,00 | 142 359,00 |
| Puhaskasum (€) | 27 800,00 | 28 951,00 | 142 359,00 |
| Varad (€) | 27 801,00 | 66 539,00 | 883 635,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 14 412,00 | 689 149,00 |
| Omakapital (€) | 27 801,00 | 52 127,00 | 194 486,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 7 434,00 | 15 617,00 |
| Töötajate arv | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 884 tuh €
- Omakapital
- 194 tuh €
- Kohustised
- 689 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 492 tuh €
- Riiklikud maksud
- 146 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,5 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2025–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 20
- Teadaolev maht
- Vähemalt 6,5 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
824 tuh € · 22 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
94 035,25 € → 94 035,25 € · sh vaidlustatud 78 204,25 € · sh tasumisgraafikus 88 503,76 € · graafiku lõpp 05.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
94 014,76 € → 94 035,25 € · suurenes 20,49 € · sh vaidlustatud 78 204,25 € · sh tasumisgraafikus 94 035,25 € · graafiku lõpp 05.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
94 035,25 € → 94 014,76 € · vähenes 20,49 € · sh vaidlustatud 78 183,76 € · sh tasumisgraafikus 94 014,76 € · graafiku lõpp 05.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
99 566,74 € → 94 035,25 € · vähenes 5 531,49 € · sh vaidlustatud 78 204,25 € · sh tasumisgraafikus 94 035,25 € · graafiku lõpp 05.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
Varasemad muutused
99 566,74 € → 99 566,74 € · sh vaidlustatud 83 735,74 € · sh tasumisgraafikus 94 035,25 € · graafiku lõpp 05.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
84 235,74 € → 99 566,74 € · suurenes 15 331,00 € · sh vaidlustatud 83 735,74 € · sh tasumisgraafikus 99 566,74 € · graafiku lõpp 05.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
107 535,74 € → 84 235,74 € · vähenes 23 300,00 € · sh vaidlustatud 84 235,74 € · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
107 535,74 € → 107 535,74 € · sh vaidlustatud 107 535,74 € · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
112 868,29 € → 107 535,74 € · vähenes 5 332,55 € · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
müügitulu 1 022 216,00 € · puhaskasum 142 359,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jalgpalli tn 1 · 11312 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50226248 / 4
müügitulu 42 007,00 € · puhaskasum 28 951,00 €
müügitulu 27 800,00 € · puhaskasum 27 800,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026