CodeBallers OÜ
Programmeerimine
Ettevõte kanti registrisse 3 aastat ja 250 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 08.01.2026; lepingu maksumus 92,5 tuh €: Tehnopoli kodulehe arendus- ja hooldustööd.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 19,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 314 844,00 | 318 490,00 | 213 595,00 |
| Ärikasum (€) | 221 606,00 | 152 033,00 | 11 844,00 |
| Puhaskasum (€) | 240 545,00 | 278 830,00 | -395 741,00 |
| Varad (€) | 288 068,00 | 534 702,00 | 352 066,00 |
| Kohustised (€) | 47 523,00 | 28 527,00 | 59 612,00 |
| Omakapital (€) | 240 545,00 | 506 175,00 | 292 454,00 |
| Raha (€) | 43 704,00 | 72 251,00 | 69 274,00 |
| Töötajate arv | 1,00 | 3,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 352 tuh €
- Omakapital
- 292 tuh €
- Kohustised
- 59,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 98,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 47,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 22,5 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 92,5 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
19,2 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 213 595,00 € · puhaskahjum 395 741,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Varasemad muutused
müügitulu 318 490,00 € · puhaskasum 278 830,00 €
müügitulu 314 844,00 € · puhaskasum 240 545,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026