SRSI HoldCo OÜ
Peakontorite tegevus
Ettevõte kanti registrisse 3 aastat ja 319 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | -2 013,00 | -4 864,00 | -10 355,00 | -17 117,00 |
| Puhaskasum (€) | 38 134,00 | 1 584 677,00 | 608,00 | -122 899,00 |
| Varad (€) | 18 389 756,00 | 22 132 762,00 | 25 706 900,00 | 30 435 877,00 |
| Kohustised (€) | 252,00 | 168,00 | 238,00 | 4 852 114,00 |
| Omakapital (€) | 18 389 504,00 | 22 132 594,00 | 25 706 662,00 | 25 583 763,00 |
| Raha (€) | 5 507 203,00 | 5 254 580,00 | 8 523 872,00 | 7 469 643,00 |
| Töötajate arv | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 30,4 mln €
- Omakapital
- 25,6 mln €
- Kohustised
- 4,9 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2024 3. kv
- Riiklikud maksud
- 250 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 122 899,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 608,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 60/5 · 10412 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50217719 / 4
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 584 677,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 38 134,00 €
SRSI HoldCo OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 2 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kaarli pst 1 · 10119 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50217719 / 2, Kanne Ä 50217719
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026