SATURATION OÜ
Kunstialane loometegevus
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 97 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 710,00 | 9 604,00 | 5 660,00 | 7 645,00 |
| Ärikasum (€) | 8 531,00 | -1 181,00 | -2 779,00 | -2 770,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 531,00 | -1 199,00 | -2 788,00 | -2 772,00 |
| Varad (€) | 8 531,00 | 7 334,00 | 4 544,00 | 1 772,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 2,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 8 531,00 | 7 332,00 | 4 544,00 | 1 772,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 3 551,00 | 1 693,00 | 553,00 |
| Töötajate arv | — | 0,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,8 tuh €
- Omakapital
- 1,8 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 7 645,00 € · puhaskahjum 2 772,00 €
müügitulu 5 660,00 € · puhaskahjum 2 788,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 9 604,00 € · puhaskahjum 1 199,00 €
müügitulu 8 710,00 € · puhaskasum 8 531,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · SATURATION OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, C. R. Jakobsoni tn 23-4 · 44307 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50207718
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026