BeanyBusiness OÜ
Restoranid jm toitlustuskohad
Müügitulu · 202518,1 tuh €↗ 16,7%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 202583 €↘ 81,3%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 20250
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 116 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,3 tuh €.
Registrisse kantud:
Aadress: Saare maakond, Saaremaa vald, Salme alevik, Liiva tn 28
E-post: kairile@hotmail.com
EMTAK 56101
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 448,00 | 22 904,00 | 15 470,00 | 18 061,00 |
| Ärikasum (€) | 937,00 | 1 111,00 | 443,00 | 86,00 |
| Puhaskasum (€) | 874,00 | 1 111,00 | 443,00 | 83,00 |
| Varad (€) | 2 400,00 | 2 072,00 | 2 428,00 | 2 573,00 |
| Kohustised (€) | 1 526,00 | 87,00 | 0,00 | 62,00 |
| Omakapital (€) | 874,00 | 1 985,00 | 2 428,00 | 2 511,00 |
| Raha (€) | 2 240,00 | 541,00 | 1 939,00 | 2 408,00 |
| Töötajate arv | — | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,6 tuh €
- Omakapital
- 2,5 tuh €
- Kohustised
- 62 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 1. kv
- Riiklikud maksud
- 1 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
1,3 tuh € · 5 makset
Maksjad
Saaremaa Vallavalitsus1,3 tuh €
Viimased maksed
Saaremaa Vallavalitsus325 €
Saaremaa Vallavalitsus390 €
Saaremaa Vallavalitsus180 €
Muutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 18 061,00 € · puhaskasum 83,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 15 470,00 € · puhaskasum 443,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 22 904,00 € · puhaskasum 1 111,00 €
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 8 448,00 € · puhaskasum 874,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026