Metsamast OÜ
Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine
Müügitulu · 202592,7 tuh €↘ 23,9%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 202538,3 tuh €↗ 94,8%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 2026 3. kv2
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 131 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Registrisse kantud:
Aadress: Võru maakond, Setomaa vald, Matsuri küla, Metsa
E-post: ivar.koll@mail.ee
Telefon: +372 053315069
KMKR EE102515419
EMTAK 42212
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 37 159,00 | 142 523,00 | 121 815,00 | 92 661,00 |
| Ärikasum (€) | 22 323,00 | 23 676,00 | 22 164,00 | 38 311,00 |
| Puhaskasum (€) | 22 323,00 | 18 178,00 | 19 664,00 | 38 311,00 |
| Varad (€) | 25 742,00 | 65 589,00 | 76 856,00 | 114 794,00 |
| Kohustised (€) | 3 419,00 | 47 088,00 | 48 691,00 | 48 318,00 |
| Omakapital (€) | 22 323,00 | 18 501,00 | 28 165,00 | 66 476,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 10 797,00 | 31 445,00 |
| Töötajate arv | — | 1,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 115 tuh €
- Omakapital
- 66,5 tuh €
- Kohustised
- 48,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 11,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,9 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 92 661,00 € · puhaskasum 38 311,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 121 815,00 € · puhaskasum 19 664,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 142 523,00 € · puhaskasum 18 178,00 €
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 37 159,00 € · puhaskasum 22 323,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.08.2026