Metsaott OÜ
Laondus
Müügitulu · 202518,2 tuh €↘ 36,2%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskahjum · 2025-1,9 tuh €
Töötajaid · 2026 3. kv2
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 143 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Registrisse kantud:
Aadress: Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Puurmani alevik, Tallinna mnt 31
E-post: metsasarvikou@gmail.com
KMKR EE103001058
EMTAK 5210
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 39 660,00 | 39 619,00 | 28 457,00 | 18 168,00 |
| Ärikasum (€) | 8 495,00 | -7 661,00 | 8 559,00 | -1 902,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 495,00 | -7 661,00 | 8 559,00 | -1 902,00 |
| Varad (€) | 13 995,00 | 6 334,00 | 14 893,00 | 12 991,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 13 995,00 | 6 334,00 | 14 893,00 | 12 991,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 14 893,00 | 110,00 |
| Töötajate arv | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 13,0 tuh €
- Omakapital
- 13,0 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,7 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 18 168,00 € · puhaskahjum 1 902,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 28 457,00 € · puhaskasum 8 559,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 39 619,00 € · puhaskahjum 7 661,00 €
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 39 660,00 € · puhaskasum 8 495,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.08.2026