Farox Service OÜ
Masinate ja seadmete remont ning hooldus
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 174 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 616,00 | 37 605,00 | 37 905,00 | 52 674,00 |
| Ärikasum (€) | 2 203,00 | 14 199,00 | -3 430,00 | 4 279,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 203,00 | 12 044,00 | -7 049,00 | 1 047,00 |
| Varad (€) | 5 331,00 | 24 763,00 | 21 842,00 | 14 747,00 |
| Kohustised (€) | 628,00 | 8 016,00 | 12 144,00 | 4 002,00 |
| Omakapital (€) | 4 703,00 | 16 747,00 | 9 698,00 | 10 745,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 8 798,00 | 10 188,00 | 11 548,00 |
| Töötajate arv | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 14,7 tuh €
- Omakapital
- 10,7 tuh €
- Kohustised
- 4,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 17,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,0 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 52 674,00 € · puhaskasum 1 047,00 €
müügitulu 37 905,00 € · puhaskahjum 7 049,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 37 605,00 € · puhaskasum 12 044,00 €
müügitulu 5 616,00 € · puhaskasum 2 203,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8-604 · 10143 · kanne 1 · Farox Service UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50203083
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026