IndieTech Holding OÜ
Valdusfirmade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 241 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 232,00 | 39 669,00 | 98 084,00 |
| Ärikasum (€) | -1 028,00 | -1 408,00 | 3 342,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 011 853,00 | 1 986 307,00 | 1 678 824,00 |
| Varad (€) | 3 881 645,00 | 5 918 113,00 | 7 137 693,00 |
| Kohustised (€) | 29 048,00 | 65 666,00 | 87 554,00 |
| Omakapital (€) | 3 852 597,00 | 5 852 447,00 | 7 050 139,00 |
| Raha (€) | 905,00 | 2 099,00 | 21 151,00 |
| Töötajate arv | — | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2022–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 7,1 mln €
- Omakapital
- 7,1 mln €
- Kohustised
- 87,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
müügitulu 98 084,00 € · puhaskasum 1 678 824,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 39 669,00 € · puhaskasum 1 986 307,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 6 232,00 € · puhaskasum 3 011 853,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2 · 10111 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50198130 / 3
IndieTech Holding OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Keemia tn 4 · 10616 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50198130
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026