AT Praksis OÜ
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 253 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,9 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 41 721,00 | 103 940,00 | 159 317,00 | 172 763,00 |
| Ärikasum (€) | 6 866,00 | 9 075,00 | 29 533,00 | 7 869,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 834,00 | 9 116,00 | 29 595,00 | 8 193,00 |
| Varad (€) | 22 047,00 | 32 495,00 | 58 800,00 | 77 530,00 |
| Kohustised (€) | 12 713,00 | 14 045,00 | 10 754,00 | 21 292,00 |
| Omakapital (€) | 9 334,00 | 18 450,00 | 48 046,00 | 56 238,00 |
| Raha (€) | 19 201,00 | 25 898,00 | 50 982,00 | 56 950,00 |
| Töötajate arv | — | 7,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 77,5 tuh €
- Omakapital
- 56,2 tuh €
- Kohustised
- 21,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 9,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,5 tuh €
- Töötajaid
- 22,00
Avaliku sektori maksed
2026
4,9 tuh € · 15 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 172 763,00 € · puhaskasum 8 193,00 €
müügitulu 159 317,00 € · puhaskasum 29 595,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 103 940,00 € · puhaskasum 9 116,00 €
müügitulu 41 721,00 € · puhaskasum 6 834,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · AT Praksis OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, P. Kerese tn 26-1 · 11212 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50197358
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026