Estum OÜ
Muude masinate ja seadmete hulgimüük
Müügitulu · 2025361 tuh €↗ 14,3%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 202523,2 tuh €
Töötajaid · 20252
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 271 päeva tagasi.
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Kiili vald, Mõisaküla, Mõisaküla tn 25
E-post: svenmaiste@outlook.com
Veel kontakte
E-post: sven@estum.ee
KMKR EE102464890
EMTAK 4664
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 339 457,00 | 428 358,00 | 316 179,00 | 361 416,00 |
| Ärikasum (€) | 43 171,00 | 51 910,00 | -23 696,00 | 23 229,00 |
| Puhaskasum (€) | 43 061,00 | 51 910,00 | -23 702,00 | 23 229,00 |
| Varad (€) | 101 288,00 | 165 157,00 | 140 167,00 | 153 049,00 |
| Kohustised (€) | 55 727,00 | 67 686,00 | 66 398,00 | 58 964,00 |
| Omakapital (€) | 45 561,00 | 97 471,00 | 73 769,00 | 94 085,00 |
| Raha (€) | 29 402,00 | 44 243,00 | 43 698,00 | 68 490,00 |
| Töötajate arv | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 153 tuh €
- Omakapital
- 94,1 tuh €
- Kohustised
- 59,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 129 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,3 tuh €
Muutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 361 416,00 € · puhaskasum 23 229,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 316 179,00 € · puhaskahjum 23 702,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 428 358,00 € · puhaskasum 51 910,00 €
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 339 457,00 € · puhaskasum 43 061,00 €
Registriandmete muudatus kanti registrisse
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Kiili vald, Mõisaküla, Mõisaküla tn 25 · 75417 · kanne 1 · Estum OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50196189
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026