INF INFRA OÜ
Silla- ja tunneliehitus
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 298 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 31.07.2026; lepingu maksumus 639 tuh €: Rohuküla sadama kai nr 1 projekteerimine ja rekonstrueerimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 27,5 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 585 952,00 | 7 088 499,00 | 18 658 958,00 | 18 680 071,00 |
| Ärikasum (€) | 29 238,00 | 324 297,00 | 1 935 586,00 | 2 692 714,00 |
| Puhaskasum (€) | 28 134,00 | 335 946,00 | 1 977 357,00 | 2 491 271,00 |
| Varad (€) | 112 121,00 | 4 454 100,00 | 6 601 367,00 | 12 556 012,00 |
| Kohustised (€) | 81 487,00 | 4 087 520,00 | 4 257 430,00 | 8 713 805,00 |
| Omakapital (€) | 30 634,00 | 366 580,00 | 2 343 937,00 | 3 842 207,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 3 093 503,00 | 4 871 703,00 | 7 412 891,00 |
| Töötajate arv | — | 5,00 | 13,00 | 18,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 12,6 mln €
- Omakapital
- 3,8 mln €
- Kohustised
- 8,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 9,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 1,7 mln €
- Tööjõumaksud
- 261 tuh €
- Töötajaid
- 19,00
Riigihanked
2022–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 11
- Teadaolev maht
- Vähemalt 88,6 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
27,5 mln € · 24 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 18 680 071,00 € · puhaskasum 2 491 271,00 €
müügitulu 18 658 958,00 € · puhaskasum 1 977 357,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 7 088 499,00 € · puhaskasum 335 946,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 9 · 10118 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50194365 / 6
müügitulu 585 952,00 € · puhaskasum 28 134,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026