6x6 OÜ
Maanteede ja kiirteede ehitus
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 327 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 80 789,00 | 117 622,00 | 178 877,00 | 270 812,00 |
| Ärikasum (€) | 51 350,00 | 11 115,00 | 37 299,00 | 68 032,00 |
| Puhaskasum (€) | 51 350,00 | 10 465,00 | 37 299,00 | 68 038,00 |
| Varad (€) | 86 680,00 | 84 398,00 | 126 841,00 | 207 792,00 |
| Kohustised (€) | 32 830,00 | 20 083,00 | 25 227,00 | 38 934,00 |
| Omakapital (€) | 53 850,00 | 64 315,00 | 101 614,00 | 168 858,00 |
| Raha (€) | 32 857,00 | 20 367,00 | 13 728,00 | 31 457,00 |
| Töötajate arv | — | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 208 tuh €
- Omakapital
- 169 tuh €
- Kohustised
- 38,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 49,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 9,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,3 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
müügitulu 270 812,00 € · puhaskasum 68 038,00 €
müügitulu 178 877,00 € · puhaskasum 37 299,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 117 622,00 € · puhaskasum 10 465,00 €
müügitulu 80 789,00 € · puhaskasum 51 350,00 €
Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Elexo Solutions UÜ: Kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8-604 · 10143 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50191066
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026