E4 Crafts OÜ
Kunstialane loometegevus
Müügitulu · 20241,8 tuh €↗ 35,1%võrreldes 2023. aastaga
Puhaskasum · 2024133 €
Töötajaid · 20240
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 342 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 810 €.
Registrisse kantud:
Aadress: Pärnu maakond, Lääneranna vald, Rabavere küla, Oti
E-post: enely.juganson@gmail.com
EMTAK 90031
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 866,00 | 1 321,00 | 1 785,00 |
| Ärikasum (€) | 2 079,00 | -1 225,00 | 133,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 079,00 | -1 225,00 | 133,00 |
| Varad (€) | 4 579,00 | 3 354,00 | 3 487,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 4 579,00 | 3 354,00 | 3 487,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 463,00 | 542,00 |
| Töötajate arv | — | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2022–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 3,5 tuh €
- Omakapital
- 3,5 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterAvaliku sektori maksed
2026
810 € · 2 makset
Maksjad
Tartu Ülikool450 €
SA Pärnumaa Arenduskeskus360 €
Viimased maksed
Tartu Ülikool450 €
SA Pärnumaa Arenduskeskus360 €
MTÜ Pärnumaa Omavalitsuste Liit210 €
Muutused
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 1 785,00 € · puhaskasum 133,00 €
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 1 321,00 € · puhaskahjum 1 225,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 866,00 € · puhaskasum 2 079,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026