Devlin OÜ
Arvutialased konsultatsioonid
05.10.2026 võitis hanke: M-link litsentside tootetoed.
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 346 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 951 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 285 337,00 | 199 737,00 | 169 858,00 | 1 080 532,00 |
| Ärikasum (€) | 243 121,00 | 117 913,00 | 47 706,00 | 135 452,00 |
| Puhaskasum (€) | 241 628,00 | 85 567,00 | 44 574,00 | 135 470,00 |
| Varad (€) | 257 102,00 | 203 957,00 | 232 403,00 | 478 508,00 |
| Kohustised (€) | 18 974,00 | 10 402,00 | 13 630,00 | 124 265,00 |
| Omakapital (€) | 238 128,00 | 193 555,00 | 218 773,00 | 354 243,00 |
| Raha (€) | 112 839,00 | 139 937,00 | 194 027,00 | 178 803,00 |
| Töötajate arv | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 479 tuh €
- Omakapital
- 354 tuh €
- Kohustised
- 124 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 689 tuh €
- Riiklikud maksud
- 55,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2024–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 18
- Teadaolev maht
- Vähemalt 141 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
951 tuh € · 127 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 080 532,00 € · puhaskasum 135 470,00 €
müügitulu 169 858,00 € · puhaskasum 44 574,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veskiposti tn 2-1002 · 10138 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50189465 / 5
müügitulu 199 737,00 € · puhaskasum 85 567,00 €
Devlin OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50189465 / 2
müügitulu 285 337,00 € · puhaskasum 241 628,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026