Stevas OÜ
Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 16 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 25.09.2025; lepingu maksumus 121 tuh €: Karja 6d, Narva hoone remont.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 49,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 304 681,00 | 375 325,00 | 598 603,00 |
| Puhaskasum (€) | 98 035,00 | 56 974,00 | 163 062,00 |
| Varad (€) | 231 069,00 | 287 573,00 | 391 278,00 |
| Kohustised (€) | 106 404,00 | 105 935,00 | 46 578,00 |
| Omakapital (€) | 124 665,00 | 181 638,00 | 344 700,00 |
| Raha (€) | 30 101,00 | 70 239,00 | 70 016,00 |
| Töötajate arv | 4,00 | 6,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 391 tuh €
- Omakapital
- 345 tuh €
- Kohustised
- 46,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 117 tuh €
- Riiklikud maksud
- 16,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,7 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2025–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 121 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
49,0 tuh € · 35 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 598 603,00 € · puhaskasum 163 062,00 €
müügitulu 375 325,00 € · puhaskasum 56 974,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Sillamäe linn, Kesk tn 53 · 40232 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50186432 / 5
müügitulu 304 681,00 € · puhaskasum 98 035,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026