PG Oil OÜ
Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 34 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 2 613 350,00 | 10 074 039,00 | 10 368 249,00 | 9 341 360,00 |
| Ärikasum (€) | -24,00 | 4 723,00 | 568 504,00 | 606 908,00 | 535 264,00 |
| Puhaskasum (€) | -24,00 | -31 544,00 | 165 908,00 | 167 709,00 | 181 065,00 |
| Varad (€) | 31 519,00 | 11 159 606,00 | 10 841 273,00 | 9 808 491,00 | 12 266 829,00 |
| Kohustised (€) | 19 043,00 | 10 348 674,00 | 8 544 433,00 | 7 343 942,00 | 9 621 215,00 |
| Omakapital (€) | 12 476,00 | 810 932,00 | 2 296 840,00 | 2 464 549,00 | 2 645 614,00 |
| Raha (€) | 6 881,00 | 32 826,00 | 25,00 | 5,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 12,3 mln €
- Omakapital
- 2,6 mln €
- Kohustised
- 9,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 148 tuh €
- Tööjõumaksud
- 8,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 9 341 360,00 € · puhaskasum 181 065,00 €
müügitulu 10 368 249,00 € · puhaskasum 167 709,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 10 074 039,00 € · puhaskasum 165 908,00 €
Osaühing Pro Grupp Invest osalus muutus: 100% · 842 500,00 € → 100% · 2 162 500,00 € · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50184857 / M2
müügitulu 2 613 350,00 € · puhaskahjum 31 544,00 €
2 750 000,00 € · pandipidaja Coop Pank AS
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 24,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 21.08.2026