7 Trade OÜ
Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
Müügitulu · 202425,2 tuh €↗ 10,7%võrreldes 2023. aastaga
Puhaskasum · 20241,7 tuh €↘ 82,7%võrreldes 2023. aastaga
Töötajaid · 2026 3. kv1
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 49 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Viimsi vald, Muuga küla, Soone tee 7
E-post: riflame4@gmail.com
Telefon: +372 56257318
EMTAK 74991
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 525,00 | 12 041,00 | 22 744,00 | 25 179,00 |
| Ärikasum (€) | -252,00 | 3 043,00 | 9 976,00 | 1 708,00 |
| Puhaskasum (€) | -252,00 | 3 043,00 | 9 976,00 | 1 728,00 |
| Varad (€) | 2 248,00 | 6 478,00 | 16 526,00 | 40 169,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 1 187,00 | 1 224,00 | 23 139,00 |
| Omakapital (€) | 2 248,00 | 5 291,00 | 15 302,00 | 17 030,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 12 103,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2024 · summad eurodes
—
- Varad · 2024
- 40,2 tuh €
- Omakapital
- 17,0 tuh €
- Kohustised
- 23,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2021. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 201 €
- Tööjõumaksud
- 216 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 25 179,00 € · puhaskasum 1 728,00 €
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 22 744,00 € · puhaskasum 9 976,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 12 041,00 € · puhaskasum 3 043,00 €
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50183566 / M1
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
2021. aasta majandustulemus
müügitulu 525,00 € · puhaskahjum 252,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026