Char Solutions OÜ
Programmeerimine
Müügitulu · 2025181 tuh €↗ 5 889,9%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 2025210 tuh €↗ 539,4%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 2026 3. kv1
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 125 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Registrisse kantud:
Aadress: Tartu maakond, Kambja vald, Soinaste küla, Mesiheina tn 6
E-post: sellinjaanus@gmail.com
KMKR EE102489985
EMTAK 62101
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 3 014,00 | 180 537,00 |
| Ärikasum (€) | -351,00 | -263,00 | 267,00 | 159 360,00 |
| Puhaskasum (€) | 3,00 | 1 476,00 | 32 849,00 | 210 052,00 |
| Varad (€) | 48 733,00 | 158 209,00 | 353 775,00 | 549 941,00 |
| Kohustised (€) | 46 230,00 | 154 230,00 | 316 947,00 | 304 371,00 |
| Omakapital (€) | 2 503,00 | 3 979,00 | 36 828,00 | 245 570,00 |
| Raha (€) | 1 357,00 | 1 370,00 | 1 347,00 | 1 622,00 |
| Töötajate arv | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 550 tuh €
- Omakapital
- 246 tuh €
- Kohustised
- 304 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 34,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 180 537,00 € · puhaskasum 210 052,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 3 014,00 € · puhaskasum 32 849,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 476,00 €
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 3,00 €
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50177555 / M1
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026