Usaldusfond SIENA SECONDARY FUND Co-Invest I
Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 132 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | — | — |
| Ärikasum (€) | -383 708,00 | 70 398,00 | -229 050,00 | — | — |
| Puhaskasum (€) | 1 522 906,00 | -300 868,00 | 1 606 334,00 | 2 746 216,00 | 822 009,00 |
| Varad (€) | 2 703 633,00 | 2 540 919,00 | 6 131 955,00 | 9 386 771,00 | 10 369 754,00 |
| Kohustised (€) | 1 180 727,00 | 1 318 881,00 | 0,00 | 9 386 771,00 | 1 202 676,00 |
| Omakapital (€) | 1 522 906,00 | 1 222 038,00 | 6 131 955,00 | 0,00 | 9 167 078,00 |
| Raha (€) | 5 043,00 | 7 749,00 | 22 304,00 | 18 499,00 | 1 217,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 10,4 mln €
- Omakapital
- 9,2 mln €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2021. aasta aruanneMuutused
puhaskasum 822 009,00 €
puhaskasum 2 746 216,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 606 334,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 300 868,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 522 906,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · usaldusfond: UÜF · kanne 1 · Usaldusfond SIENA SECONDARY FUND Co-Invest I: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Toom-Rüütli tn 10/1-1 · 10130 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50177000
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.09.2026