Aromer Arved OÜ
Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 137 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 416,00 | 7 736,00 | 10 715,00 | 12 908,00 | 12 506,00 |
| Ärikasum (€) | 376,00 | 2 775,00 | 640,00 | 1 828,00 | 1 787,00 |
| Puhaskasum (€) | 376,00 | 2 775,00 | 640,00 | 1 828,00 | 1 787,00 |
| Varad (€) | 1 409,00 | 3 726,00 | 5 018,00 | 6 563,00 | 8 345,00 |
| Kohustised (€) | 1 033,00 | 575,00 | 1 227,00 | 944,00 | 939,00 |
| Omakapital (€) | 376,00 | 3 151,00 | 3 791,00 | 5 619,00 | 7 406,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 2 450,00 | 1 788,00 | 3 883,00 | 5 619,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,3 tuh €
- Omakapital
- 7,4 tuh €
- Kohustised
- 939 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 727 €
- Tööjõumaksud
- 759 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 12 506,00 € · puhaskasum 1 787,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Papsaare küla, Lõvi tee 6/1-4 · 88317 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50176630 / 6
Varasemad muutused
müügitulu 12 908,00 € · puhaskasum 1 828,00 €
müügitulu 10 715,00 € · puhaskasum 640,00 €
müügitulu 7 736,00 € · puhaskasum 2 775,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kuldse Kodu tn 1-153 · 80035 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50176630 / 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 2 416,00 € · puhaskasum 376,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026