ŠFR Wood OÜ
Metsamajandust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 143 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 9 510,00 | 31 014,00 | 28 593,00 | 21 612,00 | 29 492,00 |
| Ärikasum (€) | -244,00 | 6 283,00 | 100,00 | 108,00 | 250,00 |
| Puhaskasum (€) | -244,00 | 6 283,00 | 100,00 | 108,00 | 250,00 |
| Varad (€) | 4 326,00 | 11 733,00 | 8 732,00 | 7 673,00 | 17 736,00 |
| Kohustised (€) | 4 570,00 | 5 694,00 | 2 593,00 | 1 426,00 | 11 239,00 |
| Omakapital (€) | -244,00 | 6 039,00 | 6 139,00 | 6 247,00 | 6 497,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 179,00 | 1 196,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 17,7 tuh €
- Omakapital
- 6,5 tuh €
- Kohustised
- 11,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 2,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,7 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 29 492,00 € · puhaskasum 250,00 €
müügitulu 21 612,00 € · puhaskasum 108,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Vastemõisa küla, Loigu · 71301 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50176461 / 4
müügitulu 28 593,00 € · puhaskasum 100,00 €
müügitulu 31 014,00 € · puhaskasum 6 283,00 €
müügitulu 9 510,00 € · puhaskahjum 244,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Ilbaku küla, Oti/1 · 71307 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50176461 / 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026