Karma Ventures II OÜ
Finantsnõustamine
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 151 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 252 902,00 | 1 800 000,00 | 1 800 000,00 | 1 800 000,00 | 1 800 000,00 |
| Ärikasum (€) | 108 021,00 | 1 008 913,00 | 591 012,00 | 510 390,00 | 361 434,00 |
| Puhaskasum (€) | 107 447,00 | 1 016 252,00 | 603 979,00 | 428 085,00 | 440 660,00 |
| Varad (€) | 333 718,00 | 1 215 943,00 | 1 980 009,00 | 1 892 193,00 | 2 415 609,00 |
| Kohustised (€) | 223 271,00 | 89 244,00 | 249 331,00 | 233 430,00 | 316 186,00 |
| Omakapital (€) | 110 447,00 | 1 126 699,00 | 1 730 678,00 | 1 658 763,00 | 2 099 423,00 |
| Raha (€) | 269 332,00 | 336 723,00 | 918 233,00 | 428 906,00 | 59 207,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 7,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,4 mln €
- Omakapital
- 2,1 mln €
- Kohustised
- 316 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 478 tuh €
- Riiklikud maksud
- 70,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 70,5 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Muutused
müügitulu 1 800 000,00 € · puhaskasum 440 660,00 €
müügitulu 1 800 000,00 € · puhaskasum 428 085,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 800 000,00 € · puhaskasum 603 979,00 €
müügitulu 1 800 000,00 € · puhaskasum 1 016 252,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7b · 10117 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50175864 / 2
müügitulu 252 902,00 € · puhaskasum 107 447,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Toompuiestee 33a · 10149 · kanne 1 · Karma Ventures II OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50175864
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026