WellSteam OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 157 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 27 150,00 | 60 425,00 | 83 298,00 | 121 486,00 |
| Ärikasum (€) | 0,00 | 10 254,00 | 2 641,00 | 8 028,00 | 12 130,00 |
| Puhaskasum (€) | 0,00 | 10 254,00 | 3 141,00 | 3 592,00 | 3 012,00 |
| Varad (€) | 0,00 | 11 344,00 | 16 689,00 | 84 854,00 | 91 477,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 1 090,00 | 3 294,00 | 67 866,00 | 71 477,00 |
| Omakapital (€) | 0,00 | 10 254,00 | 13 395,00 | 16 988,00 | 20 000,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 2 176,00 | 4 146,00 | 5 929,00 | 2 320,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 91,5 tuh €
- Omakapital
- 20,0 tuh €
- Kohustised
- 71,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 16,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 847 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 121 486,00 € · puhaskasum 3 012,00 €
müügitulu 83 298,00 € · puhaskasum 3 592,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Mureli tn 1 · 80041 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50175458 / 4
müügitulu 60 425,00 € · puhaskasum 3 141,00 €
müügitulu 27 150,00 € · puhaskasum 10 254,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Papiniidu tn 5 · 80042 · kanne 1 · WellSteam OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50175458
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 03.09.2026