RAMUCRAFT OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 166 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 21,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 132 723,00 | 189 404,00 | 155 128,00 | 77 367,00 | 120 211,00 |
| Ärikasum (€) | 31 105,00 | 26 131,00 | 24 137,00 | -27 817,00 | -3 072,00 |
| Puhaskasum (€) | 30 882,00 | 25 003,00 | 21 417,00 | -32 045,00 | -6 440,00 |
| Varad (€) | 72 021,00 | 90 861,00 | 106 717,00 | 198 379,00 | 188 194,00 |
| Kohustised (€) | 41 139,00 | 34 976,00 | 29 415,00 | 153 122,00 | 149 377,00 |
| Omakapital (€) | 30 882,00 | 55 885,00 | 77 302,00 | 45 257,00 | 38 817,00 |
| Raha (€) | 20 113,00 | 16 017,00 | 55 104,00 | 26 588,00 | 16 214,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 188 tuh €
- Omakapital
- 38,8 tuh €
- Kohustised
- 149 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 47,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,5 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
21,9 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 120 211,00 € · puhaskahjum 6 440,00 €
müügitulu 77 367,00 € · puhaskahjum 32 045,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 155 128,00 € · puhaskasum 21 417,00 €
müügitulu 189 404,00 € · puhaskasum 25 003,00 €
müügitulu 132 723,00 € · puhaskasum 30 882,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Elva vald, Elva linn, Õuna tn 4-6 · 61503 · kanne 1 · RAMUCRAFT OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50174800
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.08.2026