Oravamõisa OÜ
Segapõllumajandus
24.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 28 498,51 € → 28 592,10 € · suurenes 93,59 € · sh tasumisgraafikus 28 592,10 € · graafiku lõpp 20.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 170 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 19,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 570,00 | 142 167,00 | 135 158,00 | 103 136,00 | 275 506,00 |
| Ärikasum (€) | 1 858,00 | 63 418,00 | 19 954,00 | -128 228,00 | 140 217,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 858,00 | 61 849,00 | 13 766,00 | -143 601,00 | 123 057,00 |
| Varad (€) | 89 078,00 | 286 299,00 | 358 280,00 | 429 708,00 | 639 859,00 |
| Kohustised (€) | 722,00 | 139 094,00 | 174 459,00 | 412 408,00 | 452 050,00 |
| Omakapital (€) | 88 356,00 | 147 205,00 | 183 821,00 | 17 300,00 | 187 809,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 8 079,00 | 10 888,00 | 9 908,00 | 7 931,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 640 tuh €
- Omakapital
- 188 tuh €
- Kohustised
- 452 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 124 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 64 €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
19,0 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
28 498,51 € → 28 592,10 € · suurenes 93,59 € · sh tasumisgraafikus 28 592,10 € · graafiku lõpp 20.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
30 180,40 € → 28 498,51 € · vähenes 1 681,89 € · sh tasumisgraafikus 28 498,51 € · graafiku lõpp 20.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
30 273,99 € → 30 180,40 € · vähenes 93,59 € · sh tasumisgraafikus 28 592,10 € · graafiku lõpp 20.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
29 140,99 € → 30 273,99 € · suurenes 1 133,00 € · sh tasumisgraafikus 30 273,99 € · graafiku lõpp 20.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Varasemad muutused
40 805,43 € → 29 140,99 € · vähenes 11 664,44 € · sh tasumisgraafikus 9 523,80 € · graafiku lõpp 20.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
42 568,27 € → 40 805,43 € · vähenes 1 762,84 € · sh tasumisgraafikus 21 188,24 € · graafiku lõpp 20.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.02.2026
22 951,08 € → 42 568,27 € · suurenes 19 617,19 € · sh tasumisgraafikus 21 188,24 € · graafiku lõpp 20.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.02.2026
22 953,93 € → 22 951,08 € · vähenes 2,85 € · sh tasumisgraafikus 21 188,24 € · graafiku lõpp 20.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.02.2026
20 051,08 € → 22 953,93 € · suurenes 2 902,85 € · sh tasumisgraafikus 22 953,93 € · graafiku lõpp 20.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.02.2026
24 371,17 € → 20 051,08 € · vähenes 4 320,09 € · sh tasumisgraafikus 20 051,08 € · graafiku lõpp 20.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.02.2026
24 719,62 € → 24 371,17 € · vähenes 348,45 € · sh tasumisgraafikus 22 953,93 € · graafiku lõpp 20.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.02.2026
21 339,19 € → 24 719,62 € · suurenes 3 380,43 € · sh tasumisgraafikus 24 719,62 € · graafiku lõpp 20.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.02.2026
müügitulu 275 506,00 € · puhaskasum 123 057,00 €
müügitulu 103 136,00 € · puhaskahjum 143 601,00 €
müügitulu 135 158,00 € · puhaskasum 13 766,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Kõivsaare küla, Kihulase · 64113 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50174474 / 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Korgõmõisa küla, Kalda · 64112 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50174474 / 2
müügitulu 142 167,00 € · puhaskasum 61 849,00 €
müügitulu 1 570,00 € · puhaskasum 1 858,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026