Stonehenge Capital OÜ
Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
Müügitulu · 202535,6 tuh €↗ 20,0%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 202518,1 tuh €↘ 31,3%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 20250
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 211 päeva tagasi.
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Saue vald, Hüüru küla, Tamme tn 11
E-post: urmas@salva.ee
Telefon: +372 56356102
EMTAK 70201
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 37 889,00 | 39 338,00 | 29 634,00 | 35 561,00 |
| Ärikasum (€) | 0,00 | 26 151,00 | 35 014,00 | 24 444,00 | 16 148,00 |
| Puhaskasum (€) | 0,00 | 26 165,00 | 36 168,00 | 26 372,00 | 18 129,00 |
| Varad (€) | 2 500,00 | 28 666,00 | 64 833,00 | 91 205,00 | 133 334,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 24 000,00 |
| Omakapital (€) | 2 500,00 | 28 666,00 | 64 833,00 | 91 205,00 | 109 334,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 11 723,00 | 25 272,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 133 tuh €
- Omakapital
- 109 tuh €
- Kohustised
- 24,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 319 €
- Tööjõumaksud
- 192 €
Muutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 35 561,00 € · puhaskasum 18 129,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 29 634,00 € · puhaskasum 26 372,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 39 338,00 € · puhaskasum 36 168,00 €
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 37 889,00 € · puhaskasum 26 165,00 €
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026